Партнеры

вверх

Amber Hotels

Zapraszamy Państwa do naszych partnerskich hoteli w Krakowie - Amber Boutique Hotels!

Amber Boutique Hotels to styl, serwis i osobowość, którą tworzą dwa kameralne obiekty – Hotel Amber*** oraz Hotel Amber Design****.

Położenie w jednym z najpiękniejszych miast – w Krakowie, gdzie niezależnie od pory roku goście dają się porwać jego urzekającej atmosferze łączącej piękną i ciekawą historyczną zabudowę Starego Miasta z szerokim wachlarzem imprez rozrywkowych i kulturalnych, jest niebywałym atutem tego miejsca. Co więcej, strategiczna lokalizacja hoteli w samym centrum, zapewnia swobodny dostęp do wszystkich atrakcji miasta.

Każdy hotel dysponuje szerokim zakresem usług oraz komfortowym i eleganckim wyposażeniem. Szczególne znaczenie mają przy tym detale - drobne aspekty pobytu, które zapewniają niepowtarzalną atmosferę. » więcej

Pozostali partnerzy:

Mariacki Spa Mariacki SPA »Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do salonu kosmetycznego Mariacki SPA, który mieści się w Krakowie w okolicy Rynku Głównego.

Claudius CLAUDIUS HAIR TRESER TEAM » Claudius Hair Treser Team to zespół bazujący na doskonałej technice równie swobodnie odnosi się do klasyki co kreujemy odważne nowoczesne stylizacje. "Zapraszam na rozmowę o Tobie i Twoich włosach" Claudius

Читай больше
Спряч
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера.

ОК, закройте